طراحی سایت اختصاصی

در دنیای امروز که رقابت به شدت زیاد شده در دنیای دیجیتال کم کم cms های اماده دارن کنار میرن به خاطر محدودیت هایی که دارن و همچنین ضعف هایی که داره که میشه به امنیت پایین نسبت به کد نویسی و یا استافده از تکنولوژی های قدیمی تر نسبت به کد نویسی اشاره کرد. در دنیای دیجیتال باید به روز باشید اما cms های قدیمی این امکان درشون نیست مگر اینکه اپدیت کنن خودشون رو به همین دلایل کارفرمایانی که اهداف بلند مدت تری دارن به سمت کد نویسی میان تا بتونن وبسایتی پویا تر داشته باشن تا از سئو بهتر،امنیت بیشتر، خلاقیت بیشتر بهره ببرن.
تیم اوتلاین

تماس باما

مشتری

0

پروژه در حال انجام

0

مزیت های طراحی سایت اخصاصی

همان طور که مشخص هست اختصاصی بودن سایت به ایجاد سایتی از صفر با توجه به نیازها و مشخصات کسب و کار شما اشاره میکند. شما می توانید با انتخاب سایت اختصاصی خود ، هر ایده ای که در ذهن خودتان دارید را با ما درمیان بگذارید تا به نحو احسن در جهت اهداف شما پیاده سازی کنیم.

سرعت لود بالا

از آنجایی که در عصر حاضر،کاربران اغلب صبر ندارند،سرعت سایت برای اینکه یک کسب و کار بتواند فروش خوبی داشته باشد مهم است.هرچقدر سرعت بارگذاری سایت بیشتر شود،کاربران سریعتر می توانند به محصول مورد نظر دسترسی داشته باشند.اگر سرعت لود پایین باشد کاربران به سایت های رقیب رجوع کرده و باعث از دست رفتن بازار و مشتریان به رقبا می شود.

اطلاعات بیشتر

استفاده از تکنولوژی های به روز

توسعه پذیری به معنی ایجاد یک زیرساخت منعطف و آماده برای تغییرات و افزودن ویژگی های جدید با سرعت بالاست.شما می توانید با طراحی سایت اختصاصی به سرعت در سایت خود تغییرات ایجاد همچنین میتوانید به سرعت هر ایده ای در ذهن دارید را به راحتی به سایت خود اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر

استفاده از تکنولوژی های به روز

استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز در سایت‌های اختصاصی اهمیت زیادی دارد تا بتوانید تجربه کاربری بهبود یافته، امنیت افزایش یافته و عملکرد بهتری داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

طراحی سایت اختصاصی به معنای ایجاد و توسعه یک وب‌سایت کاملاً منحصر به فرد و با توجه به نیازها و مشخصات خاص یک شرکت، سازمان، یا فرد است. در این نوع وب‌سایتها به‌طور دقیق نیاز ها برسی و اجرا میشود.

اطلاعات بیشتر

سازگاری با اهداف کسب‌وکار

سایت های آماده ای مثل وردپرس برای تمامی کسبو کار ها ساخته شده اند تا همه نیاز آن هارو برطرف کنه اما سایت های اختصاصی در راستای هدف های شرکت حرکت میکنه تا نیاز های اون شرکت رو برطرف کنه نه بیشتر و نه کم تر.

تجربه کاربری بهینه

سایت اختصاصی برای آسانی در دسترسی به اطلاعات، دیدن خدمات و محصولات، و تعامل راحت تر کاربر با وب‌سایت بهینه میشه تا کاربر به سادگی به محصول و یا خدمتی که نیاز داره برسه.

هویت منحصربه‌فرد

وبسایت اختصاصی باید هویت شرکت و یا فردی که از آن در حال استفاده است را به خوبی توصیف کند

امنیت بالا

در طراحی اختصاصی سایت، مسائل امنیتی و بهینه‌سازی سرعت و عملکرد نیز در نظر گرفته می‌شود. این امور مهم برای تجربه کاربری موثر و همچنین رتبه‌بندی بهتر در موتورهای جستجوی اینترنتی از اهمیت بالایی برخوردارند.

مقالات اوتلاین

digital
marketing and
industry
insights

تولید محتوا

تولید محتوا به ایجاد و ساخت محتوای قابل مصرف و مفید برای!!!

قیمت طراحی سایت با کد نویسی

قیمت طراحی سایت با کد نویسی می‌تواند بسیار متغیر باشد و به!!!

قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت می‌تواند بسیار متغیر باشد و بستگی به عوامل مختلفی!!!

خدمات طراحی سایت

 

خدمات طراحی سایت در دنیای اینترنت وجود دارند و می‌توانند توسط توسعه‌دهندگان!!!

با انتخاب گزینه های زیر هزینه طراحی سایت خود را محاسبه کنید.

یکی از موارد را انتخاب کنید

یکی از موارد را انتخاب کنید

درباره اوتلاین

به نظر بسیاری از افراد و کسب‌وکارها امروزه جنگ بر سر توجه. هر فرد یا کسب‌وکاری بتونه توجه بیشتری رو به خودش جلب کنه، این جنگ رو پیروز شده. کلید موفقیت در این نبرد، دنیای دیجیتال هست، تخصص ما دنیای دیجیتاله و می‌تونیم کمکت کنیم که بهترین استراتژی رو داشته باشی.

خدمات ما

خدمات رایگان

ارتباط سریع

اوتلاین