طراحی سایت اختصاصی

داستان شکل گیری اوتلاین

اوتلاین از سال 95 که شکل گرفت فراز و نشیب های زیادی رو تجربه کرد شروع کار اوتلان با وردپرس بود سال 1400 تصمیم گرفت وردپرس رو کنار بزاره و به سراغ لاراول بیاد تا بتونه هر روزه خدمات جامع تر و کامل تری به شما عزیزان بده اوتلاین همیشه سعی در این داشته تا از جدید ترین متود روز دنیا برای کاربران عزیز خود استفاده کنه تا بهترین پروژه ها رو برای مشتریان خود رقم بزنه.

هدف ما در اوتلاین چیست؟

ما به عنوان برنامه نویس و طراح سایت همیشه سعی در این داشتیم تا تمامی نیاز های شما رو برای داشن یک وبسایت برطرف کنیم
تمامی افرادی که به تازگی شروع به طراحی سایت میکنن خب حالا یک وبسایت از یک شرکت طراحی سایت خریداری میکنن اما نمیدونن که ممکنه با چه نوع چالش هایی مواجه شن چالش هایی از قبیل سئو تولید محتوا نگه داری سایت مشکلات سایت و .... که این امر باعث شده تا ترس زیادی صاحبان کسبو کار داشته باشن برای داشتن یک وبسایت اوتلاین همیشه تمام تلاشش این بوده تا تک تک این چالش هارو برای مشتریان عزیز برطف کنه همین طور شما رو کاملا آگاه کنه برای مواجهه با مشکلات سایت.

رشد سریع تر با خدمات یکپارچه اوتلاین

طراحی سایت های اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی تخصص ماست تیم اوتلاین با استفاده از جدید ترین متود روز دنیا اقدام به طراحی سایت های اختصاصی شما میکند تا برای شما در دنیای وب بهترین هارا رقم بزند.
بهترین بودن حق شماست

خدمات سئو یکپارچه

یکی دیگر از خدمات تخصصی ما در اوتلاین میتوان به سئو اشاره کرد سئو برای دیده شدن درست شما در دنیای وب بخش بسیار مهمی است!! که حتما باید طبق اصول گوگل پیش برین تا هرچه بیشتر و بیشتر دیده بشید.
بهترین بودن حق شماست

تولید محتوا تخصصی

تولید محتوا مهم ترین فاکتور سئواست که حتما باید محتوای مفید برای کاربر و گوگل تهیه و تدوین کنید تا به دیده شدن هرچه بیشتر شما کمک کنه.
بهترین بودن حق شماست

بخش کوچکی از لطف کاربران به ما

سایت من رو خیلی ساده و کار آمد طراحی کردن خیلی راضی بودم ازشون پیشنهاد میکنم حتما باهاشون ارتباط بگیرین.

مهسا عزیزی

این سایت بعد از اجرای کار تمامی اطلاعات کار رو تحویل میده و اصلا هیچ چیزی رو به نام خودش نمیخره من با جایی که قبلا کار میکردم دامنه ام به اسم خودشون بود بد میخواستن دامنه رو به خود من با قیمت 40 ملیون بفروشن ولی سایت اوتلاین دامنه جدید من رو به نام خودم خرید.

مهرداد باقری

من با اقای ملکی چند تا پروژه داشتم پشتیبانی عالی ای داشتن خیلی کمک کردن منو برای سایتم حتی وقتی که پشتیبانی ام تموم شده بود بازم به من کمک میکردن

امیر بارانی